Obchodní podmínky

Každá objednávka je považována za přijatou když obdržíme:

     - platbu na náš účet nebo potvrzení o platbě e-mailem info@inspiracekvetin.cz nebo sms na 777 720 807

 

Způsob doručení:

- DOBÍRKOU dodáváme zboží tj. (vázy, svíčky, koše, suchá aranžmá, drobné dárky, ale ne květiny!!)

- OSOBNÍ ODBĚR květin na prodejně nebo na místě určení

- DONÁŠKA na požadované místo a předání uvedené osobě

- doručujeme v době        Po - Pá 8 - 19 hod

                                            So -  8 - 15  hod

Mimo uvedenou dobu a státní svátky za 100% příplatek na doručení.

 

Cena za službu:
 

- DOBÍRKA .........150,-

- OSOBNÍ ODBĚR V PRODEJNĚ............ 0,-

- OSOBNÍ ODBĚR NA MÍSTĚ URČENÍ ...cena níže                                                                                

- DORUČENÍ NA UVEDENOU ADRESU...cena níže               

  do 20km za 100Kč ,   20 - 50km za 200Kč,   celá ČR  za  300Kč

Mimo uvedenou dobu a státní svátky za 100% příplatek

 

 

JAK ZAPLATIT OBJEDNÁVKU KVĚTINY NEBO ZBOŽÍ:

1. PLATBA PŘEVODEM Z ÚČTU NA ÚČET

 

Při platbě převodem Vám budou na emailovou adresu kterou uvedete v objednávce zaslány obratem kompletní údaje k platbě. Nepožadujeme mít částku za kytici na účtu před doručením kytice, stačí, když nám pošlete potvrzení o platbě z banky na náš email: info@inspiracekvetin.cz a na základě tohoto potvrzení kytici doručíme na Vámi požadovanou adresu. Díky tomuto způsobu jsme schopni doručit kytici i ve stejný den kdy provedete objednávku.

 

2. PLATBA V HOTOVOSTI NA NÁŠ ÚČET

 

V případě platby v hotovosti na náš účet si zvolte při tvorbě objednávky způsob platby převodem. Po uzavření objednávky Vám budou na Vaši emailovou adresu zaslány kompletní údaje k platbě. Hotovost můžete složit v kterékoliv pobočce Komerční banky na náš účet 78-8194940207/0100

Po složení hotovosti stačí když nás budete kontaktovat na tel. 777720807 nebo kopii zašlete na náš email: info@inspiracekvetin.cz Okamžitě platbu zkontrolujeme na našem účtu a poté již nebrání nic v doručení kytice na Vámi uvedenou adresu dle objednávky.

 

3. PLATBA HOTOVĚ NA PRODEJNĚ

 

Prodejna je v Chrudimi na adrese Čs.partyzánů 4 (u divadla) otevřeno máme  PO - PÁ 8-17.30. SO 8-11.30. Tady můžete zaplatit květinu a domluvit si vše osobně. Akceptujeme i platbu kartami.

 

4. PLATBA HOTOVĚ PŘI DORUČENÍ

 

Je možné si objednat květinu za Vámi na adresu kde zrovna jste a platit po jejím osobním převzetí.

 

5. PLATBA NA FAKTURU

 

Platba na fakturu je možná po předchozí domluvě na telefonu 777720807

 

 

Každá objednávka obsahuje
 

 • produkt dle Vašeho výběru

 • dárkové zabalení zásilky ( v ceně )

 • květinové přání ( v ceně )

 

Za pozdní doručení zásilky neručíme v těchto případech
 

 • jsou-li neúplné informace o doručení zásilky zejména kontakt a adresa pro doručení

 • v případě že nezastihneme obdarovaného nebo objednávajícího na uvedené adrese

 

Další informace
 

 • doporučujeme, aby byly květiny po předání seříznuty na stoncích o cca. 5mm a dány do vázy s čistou vodou

 • je možné, že dodané kytice a doplňky se mohou mírně lišit od produktů uvedených na našich stránkách

 • v případě náhrady zboží, dbáme vždy na to, aby se zásilka co nejvíce podobala Vámi vybranému produktu, v případě náhrady ve větším rozsahu vás vždy budeme předem informovat, v případě, že se nám nepodaří vás zkontaktovat budeme předpokládat, že se změnou souhlasíte, vzhledem k bohatému sortimentu, který naše provozovna nabízí, dochází ke změnám velice zřídka

 • v případě, že z jakýchkoliv důvodů nebudeme moci objednávku vyřídit, peníze Vám budou vráceny a o nevyřízení objednávky Vás budeme informovat

 • Garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace na stránkách www.inspiracekvetin.cz jsou diskrétní, nebudou dále šířeny ani nijak zneužity.

 • Vazby na fotografiích jsou orientační. Konečný vzhled kytice je ovlivněn vámi vybranou velikostí!

 • Bonboniéra, kterou si vyberete se může lišit z důvodu skladových zásob, ale vždy bude nahrazena srovnatelnou a ve stejné cenové relaci

 • v případě doručení kytice v den objednání, je potřeba odeslat objednávku do 16 hodin

 • V případě, že nebude adresát zastižen na uvedené adrese a nebude možné ho kontaktovat telefonicky (objednavatel neuvede do objednávky tel. kontakt na příjemce), pokusíme se kontaktovat objednatele. V případě, že se nám to nepodaří, bude zásilka odvezena zpět na pobočku. Objednavatel bude informován o adrese uložené zásilky, kde si ji bude moci vyzvednout nebo si zaplatit další dopravné na místo určení.

 • Potravinové koše musejí být objednány minimálně dva pracovní dny před datem dodání

 • Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

 • telefonická podpora je k dispozici každý den od 8:00 do 19:00

 • Dne 14.2. a 8.3. jsou časy doručení pouze orientační, doručení bude provedeno v průběhu celého dne. Za přesný čas doručení nemůžeme ručit a na pozdější reklamace bohužel nemůžeme brát zřetel.

 • Velikost kytic se liší počtem květin v kytici, ne rozměry v cm.

 

Úvodní ustanovení

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.inspiracekvetin.cz(prodávající), jehož provozovatelem je Ilona Kůpová,Čs.Partyzánů 4,Chrudim. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (kupujících).

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 

Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení. Vyplněním registračního formuláře či objednávky v rámci internetového obchodu www.inspiracekvetin.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

 

Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné
 

Veškeré zboží bude expedováno v souladu s expediční lhůtou uvedenou v popisu objednaného zboží. V případě, že z provozních důvodů nebude možné expediční lhůtu dodržet, bude zákazník o této skutečnosti okamžitě informován telefonicky nebo e-mailem. Daňový doklad je zasílán elektronicky na email kupujícího který uvede v objednávce nebo poštou na uvedenou adresu v objednávce.

 

Reklamace
 

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s "Reklamačním řádem" internetového obchodu www.inspiracekvetin.cz a právním řádem platným v ČR."Reklamační řád" internetového obchodu www.inspiracekvetin.cz je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak. Pokud dojde k poskytnutí přiměřené slevy nebo k odstoupení od kupní smlouvy, je příslušná platba zaslána kupujícímu v zákonem stanovených lhůtách převodem na bankovní účet nebo zaslána poštovní poukázkou na adresu trvalého bydliště kupujícího. Potřebné informace k zaslání platby kupující doloží prodejci písemně, lhůta pro zaslání platby počíná běžet dnem doručení těchto informací a/nebo dnem splnění podmínek pro vrácení zboží.

 

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka

 

V souladu s občanským zákoníkem, ve znění pozdějších předpisů, má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 kalendářních dní od převzetí zboží při uzavření kupní smlouvy na dálku. Odstoupení od kupní smlouvy lze doručit osobně nabo písemně na adresu Inspirace Čs.partyzánů 4,Chrudim 537 01

 

Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy:

 

na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění, na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.


Pokud odstoupení od kupní smlouvy splňuje podmínky stanovené výše zmíněným zákonem, je příslušná platba zaslána kupujícímu v zákonem stanovených lhůtách převodem na bankovní účet nebo zaslána poštovní poukázkou na adresu trvalého bydliště kupujícího. Potřebné informace k zaslání platby kupující doloží prodejci písemně, lhůta pro zaslání platby počíná běžet dnem doručení těchto informací a/nebo dnem splnění podmínek pro vrácení zboží.
 

V případě nesplnění podmínek pro odstoupení od kupní smlouvy stanovených výše zmíněným zákonem, je zboží uskladněno v prostorách prodejce. Kupující si zboží může vyzvednout osobně nebo pomocí smluvního přepravce nebo jej prodejce kupujícímu zašle pomocí smluvního přepravce, pokud spotřebitel předem uhradí náklady související s přepravou a zabalením zboží. Pokud nebude zboží vyzvednuto do 30 kalendářních dní od uskladnění, mohou být kupujícímu účtovány náklady na uskladnění. V případě, že náklady na uskladnění překročí cenu zboží, může být zboží prodáno za účelem jejich úhrady.

 

Kupující může ještě neexpedovanou objednávku stornovat osobně v prodejních místech prodávajícího a/nebo zasláním emailu na adresu info@inspiracekvetin.cz

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží, nebo není momentálně zboží skladem.

V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

 

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout.

 

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v katalogu internetové prodejny www.inspiracekvetin.cz nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán. V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.Rychlý kontakt

Telefon:
+420 608 948 095
+420 777 720 807 (rozvoz)