Informace o objednání

Jak objednat doručení květiny:

na e-shopu na stránkách www.inspiracekvetin.cz

Tento způsob objednávky je pohodlný, rychlý a velice snadný. 
Stačí jen označit Vámi vybraný produkt a objednávkový systém vás sám provede k dokončení objednávky. 

  1.  výběr kytice a její velikost
  2. nákupní košík ve kterém je Vaše vybraná kytice, můžete si přidat ke kytici dárkový produkt (víno,čokoládu,svíčku atd..)
  3. údaje o doručení, zde vyplníte kompletní adresu, kam chcete kytici doručit, vaše údaje a emailovou adresu kam Vám zašleme potvrzení objednávky
  4. dále si zvolíte formu dodání, zde záleží kam budete chtít kytici doručit
  5. do komentáře napíšete datum doručení a čas doručení + - 2 hodiny a uveďte text přání
  6. zvolte způsob platby
  7. zde naleznete souhrn Vaší objednávky
  8. platba


Každá přijatá objednávka je obratem potvrzena na Vámi zadaný email.

V případě platby převodem na účet Vám po potvrzení objednávky zašleme na Váš email kompletní informace k platbě převodem. V případě že budete chtít květiny doručit tentýž den nebo den po objednání budeme od Vás potřebovat zaslat potvrzení o převodu. Potvrzení o převodu je buď screen příkazu nebo originál potvrzení o zadané transakci z Vašeho internetového bankovnictví.

Částku za kytici nemusíme mít na účtu před doručením, stačí když nám pošlete potvrzení o platbě z banky na náš email info@inspiracekvetin.cz a na základě tohoto potvrzení kytici doručíme na Vámi požadovanou adresu.

Telefonicky

Na telefonním čísle +420 777 720 807 přijímáme objednávky od 8 -18 v PO-PÁ a 8-12 v SO

e-mailem na info@inspiracekvetin.cz

 

JAK ZAPLATIT OBJEDNÁVKU KVĚTINY NEBO ZBOŽÍ:

 

1. PLATBA PŘEVODEM Z ÚČTU NA ÚČET

Při platbě převodem Vám budou na emailovou adresu kterou uvedete v objednávce zaslány obratem kompletní údaje k platbě. Nepožadujeme mít částku za kytici na účtu před doručením kytice, stačí, když nám pošlete potvrzení o platbě z banky na náš email: info@inspiracekvetin.cz a na základě tohoto potvrzení kytici doručíme na Vámi požadovanou adresu. Díky tomuto způsobu jsme schopni doručit kytici i ve stejný den kdy provedete objednávku.

2. PLATBA V HOTOVOSTI NA NÁŠ ÚČET

V případě platby v hotovosti na náš účet si zvolte při tvorbě objednávky způsob platby převodem. Po uzavření objednávky Vám budou na Vaši emailovou adresu zaslány kompletní údaje k platbě. Hotovost můžete složit v kterékoliv pobočce Komerční banky  78-8194940207/0100    Po složení hotovosti stačí když nás budete kontaktovat na tel. 777720807 nebo kopii zašlete na náš email: info@inspiracekvetin.cz Okamžitě platbu zkontrolujeme na našem účtu a poté již nebrání nic v doručení kytice na Vámi uvedenou adresu dle objednávky.

3. PLATBA HOTOVĚ NA PRODEJNĚ

Prodejna je v Chrudimi na adrese Čs.partyzánů 4 (u divadla) otevřeno je PO - PÁ 8-17.30 SO 8-11.30. Tady můžete zaplatit květinu a domluvit si vše osobně. Akceptujeme i platbu kartami.

4. PLATBA HOTOVĚ PŘI DORUČENÍ

Je možné si objednat květinu za Vámi na adresu kde zrovna jste a platit po jejím osobním převzetí.

5. PLATBA FAKTUROU

Platba na fakturu je možná po předchozí domluvě na telefonu 777720807
 

Rychlý kontakt

Telefon:
+420 608 948 095
+420 777 720 807 (rozvoz)

Nabídka tohoto týdne

Jsme na Facebooku

Má svátek